28 stycznia 2020

Akcja – „Młody Ratownik”

Szanowni Państwo,

W dniu 15 lutego tego roku 2020, rusza ogólnopolska akcja, inicjowana przez „Stowarzyszenie Lech Mors” pod tytułem: „Młody Ratownik”. Akcja skierowana jest do młodzieży szkolnej, którą zamierzamy uczyć zachowania w wodzie w trudnych sytuacjach takich jak: załamanie lodu, wiry wodne, czy inne zagrożenia na które chcemy zwrócić uwagę podczas akcji.

Tego dnia na ERGO ARENIE odbywa się Taneczny Festiwal, jest to największy maraton taneczny w Polsce. 5 godzin muzyki i tańca wraz ze szkołami Tańca. Jeden sektor na płycie głównej został przydzielony stowarzyszeniom morsów. Dzieje się tak, ponieważ przy okazji tego festiwalu, przed Ergo Areną, ustawimy wielki 25 metrowy basen, oraz scenę, która rozpocznie wspomnianą akcję.

Twarzą akcji są takie osoby jak: Anna Popek, Ewa Kasprzyk, Piotr Zelt, Jacek Wroński, Artur Siódmiak, Roman Paszke, Zygmunt Kaliciński, Piotr Miks, Kamil Sipowicz, Krzysztof Zawadka, Dariusz Michalczewski,

Część z tych osób pojawi się na inauguracji akcji. Rozpoczęcie morsowania, na którym wystartujemy z akcją Młody Ratownik przed ERGO ARENĄ nastąpi o godzinie 15.00. Wejście przed ERGO ARENĘ w strefę Morsów będzie bezpłatne.
Taneczny Karnawał, który jest partnerem wydarzenia rozpocznie się natomiast o godzinie 19.00.

Bilety w Sektorze Morsow na płycie Ergo Areny to koszt 89 zł netto od osoby ale dla Morsów został przygotowany specjalny kod rabatowy w wysokości 25%. Kod w Ebilet to TANECZNY20.

Link do zakupu biletów znajduje się tutaj: https://www.ebilet.pl/muzyka/ethno/country-folk/

Festiwal Taneczny Karnawał to maraton taneczny, gdzie zagra kilkanaście zespołów w ciągu 5 godzin, od 19.00 do 24.00. Odbędzie się on 15 lutego 2020 roku w Ergo Arenie w Sopot / Gdańsk. Potrwa on jeden dzień i prócz muzyki oraz tańca, przygotowanych zostało 7 Stref Tematycznych w przestrzeniach wspólnych Ergo Areny.

Zespoły które zagrają podczas wydarzenia to:

– Sławomir
– Rednex
– Classic i wiele innych.

Tu zapowiedź wideo wydarzenia:

 

Ponadto podczas imprezy zorganizowanych jest wiele stref tematycznych w przestrzeniach komunikacyjnych Ergo Areny:
1. Strefa Dobre do Polskie,
2. Strefa Hotels & Spa
3. Strefa Moto (na zewnątrz)
4. Chil Strefa
5. Strefa Szkół Tańca
6. Strefa Morsów
7. Strefa „Pupili”

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/615496305877190/?active_tab=about

Link do biletów:
https://www.ebilet.pl/muzyka/ethno/country-folk/